Hírek
2016. Február 25. 13:03, csütörtök |
Külföld
Forrás: hirado.hu
Halálos fenyegetést kapott a Facebook és a Twitter vezetője
Megfenyegette az Iszlám Állam Mark Zuckerberget és Jack Dorsey-t számos dzsihadista fiók blokkolása miatt.
Interneten közzétett propagandavideójukban egy puskagolyókkal kiszaggatott fényképet közöltek, melyen a két vezető látható.
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/isis-threaten-facebooks-mark-zuckerberg-7433260
Az Iszlám Állam legújabb propagandavideója a közösségi média vezetői ellen irányul: a 25 perces "A követők haragja"című filmben bosszút esküsznek az közösségi felületek alkotói ellen, akik hónapok óta próbálják eltüntetni a dzsihadisták titkos fiókjait rendszerükből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 15:00, szerda | Külföld
Koszovó szerint fenyegetést jelentenek a Szerbia által beszerzett kínai rakéták
2026. Március 18. 13:00, szerda | Külföld
Uniós vezetők: az EU intenzív megbeszéléseket folytat a Barátság kőolajvezeték újraindítása érdekében
2026. Március 18. 12:00, szerda | Külföld
Ukrán kormányfő: Ukrajna megkapta az európai uniós csatlakozás teljes feltételcsomagját
Az ukrán delegáció Brüsszelben megkapta az Európai Uniótól a csatlakozás feltételeit a három utolsó tárgyalási klaszterre vonatkozóan, ezt követi a tárgyalások sikeres lezárása és a csatlakozási szerződés aláírása
2026. Március 17. 12:00, kedd | Külföld
Brit miniszterelnök: Nagy-Britanniát nem fogják belerángatni ebbe a háborúba
Nagy-Britanniát \"nem fogják belerángatni\" az iráni háborúba és a szélesebb térségben kialakult konfliktusba - mondta Keir Starmer brit miniszterelnök a a Downing Streeten tartott hétfői sajtóértekezletén.
