Hírek
2016. Január 31. 07:51, vasárnap |
Helyi
Forrás: police.hu
Halálos közúti közlekedési baleset az M0-ás autóúton
Gyalogosan haladt az úttesten.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2016. január 31-én 0 óra 50 perc körüli időben az M0-ás autóúton Gyál külterületén, a 33+890 kilométerszelvényben eddig tisztázatlan körülmények között egy személygépjármű elütött egy, az úttesten gyalogosan haladó férfit, aki a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök a helyszíni szemle idejére a bal pályatestet teljes szélességében lezárták, a forgalmat Gyál irányába terelik.
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi
Közös imádság városunkért az Ótemplomban
Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.
