Hírek
2014. Március 31. 17:59, hétfő |
Helyi
Forrás: BMRFK
Halálos motoros baleset Félegyháza közelében

Teljes útlezárás mellett folyik a baleseti helyszínelés. Kiskunfélegyháza lakott területén keresztül lehet elkerülni a baleset helyszínét.
Az 5402-es úton lévő felüljárón, Kiskunfélegyháza elkerülő szakaszán, egy segédmotoros kerékpárt vezető férfi közlekedett az 5-ös főút felé. A vele azonos irányba közlekedő kamion eddig tisztázatlan körülmények között elsodorta a 62 éves tiszakécskei lakos által vezetett motort március 31-én 15 óra 13 perckor. Az ütközés következtében a segédmotoros kerékpárt vezető férfi olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. Teljes útlezárás mellett folyik a baleseti helyszínelés. Kiskunfélegyháza lakott területén keresztül lehet elkerülni a baleset helyszínét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 09:39, szerda | Helyi
Nem jött össze a mutatvány Félegyházán
A kamera felvette a lopást, bár a férfi ki akarta cselezni annak látókörét.
2025. Június 17. 10:17, kedd | Helyi
Múzeumok Éjszakája a Kiskun Múzeumban
Június 21-jén látogassatok el a Kiskun Múzeumba, ahol játékkal és tárlatvezetéssel, számos szolgáltató programkínálatával várják a kedves látogatókat.
2025. Június 17. 09:10, kedd | Helyi
Jóga Világnap Kiskunfélegyházán: fedezd fel a belső egyensúlyt!
Kiskunfélegyházán már nyolcadik alkalommal csatlakoznak a jóga kedvelői a Jóga Világnapja rendezvénysorozathoz, ezáltal is erősítve a közösség összetartozását és a jóga által nyújtott testi-lelki feltöltődést.