2024. június 13, csütörtök - Antal, Anett

2016. November 12. 14:00, szombat | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Hamarosan LEGO rajongói hétvége lesz!

Kockafeszt Mini címmel rendez LEGO rajongói hétvégét a Móra Ferenc Művelődési Központ november 19-én és 20-án 10 és 18 óra között Kiskunfélegyházán.

Az egyedi tervezésű és építésű LEGO terepasztalok mellett sok tízezer LEGO építőelemmel találkozhatnak a nézelődők.

Sőt, nem csak az ámulatba ejtésről gondoskodnak, a rendezők, hanem építőversenyt is tartanak, ahol kipróbálhatják magukat kicsik és nagyok a vegyes kockák között, az autóépítő vagy a LEGO Friends asztalnál.

Jegyeket elővételben szeptember 19-én, hétfőtől lehet vásárolni. További információ a 76/466-843-as telefonszámon kapható.

Címkék: lego

2024. Június 13. 11:18, csütörtök | Helyi

Lakóház gyulladt ki Kiskunfélegyházán

A Pintér dűlő közelében égő épülethez a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók vonultak.

2024. Június 13. 10:35, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Június 12. 13:07, szerda | Helyi

Csányi József polgármester kihirdette a választás hivatalos eredményét

2024. június 9-én helyhatósági választásokat tartottak illetve ugyanezen időpontban az európai parlamenti listákra is lehetett szavazni.

2024. Június 12. 08:14, szerda | Helyi

Külföldi nyaralásból ezért ne hozz haza növényeket

Az Európai Unión kívüli nyaralásból soha ne hozz haza növényeket, virágokat, magokat, gyümölcsöket vagy zöldségeket