2021. április 14, szerda - Tibor

2016. Augusztus 10. 20:38, szerda | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Három érem a Maros kupán

Hat fővel képviselték Kiskunfélegyházát a Fénypárducok Ferencszálláson a DAR 3D-s versenysorozatának 3. állomásán, a Maros kupán.

A hölgyek Szabó Judit, Vas Bianka és Vasné Köteles Anita pusztai, az urak közül Pélyi Lénárd barebow, Vincze Zoltán és Vas Tibor vadászreflex kategóriában versenyzett.
A maros árterében erdős területen megrendezett versenyen 24 célt kellett meglőni. A változatos 3d-s célok (kecske, vaddisznó, pingvin, cápa) eltalálását a szintkülönbségek, az erdőben uralkodó fényviszonyok és a kósza légáramlatok nehezítették. A nehézségek ellenére három érmet sikerült gyűjteni a Fénypárducok csapatának.

Eredményeink:

Vas Bianka – ifi lány pusztai – 1.hely
Vasné Köteles Anita – felnőtt nő pusztai – 3. hely
Pélyi Lénárd – felnőtt férfi barebow – 2. hely.

A Fénypárducok támogató: Integrál Zrt., Szuperinfó Kiskunfélegyháza

2021. Április 12. 20:56, hétfő | Helyi sport

Íjászverseny Pálmonostorán

A Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület 2021. április 10-én tartotta a Sólyompróba fantázia nevű íjász versenysorozat első megmérettetését Pálmonostorán, a Kiss tanyán.

2021. Március 08. 16:17, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes U17-es lány futsal csapat

Az elmúlt hétvégével lezárultak az U17-es futsal bajnokság küzdelmei.

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).