2021. február 27, szombat - Ákos, Bátor

2016. Augusztus 10. 20:38, szerda | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Három érem a Maros kupán

Hat fővel képviselték Kiskunfélegyházát a Fénypárducok Ferencszálláson a DAR 3D-s versenysorozatának 3. állomásán, a Maros kupán.

A hölgyek Szabó Judit, Vas Bianka és Vasné Köteles Anita pusztai, az urak közül Pélyi Lénárd barebow, Vincze Zoltán és Vas Tibor vadászreflex kategóriában versenyzett.
A maros árterében erdős területen megrendezett versenyen 24 célt kellett meglőni. A változatos 3d-s célok (kecske, vaddisznó, pingvin, cápa) eltalálását a szintkülönbségek, az erdőben uralkodó fényviszonyok és a kósza légáramlatok nehezítették. A nehézségek ellenére három érmet sikerült gyűjteni a Fénypárducok csapatának.

Eredményeink:

Vas Bianka – ifi lány pusztai – 1.hely
Vasné Köteles Anita – felnőtt nő pusztai – 3. hely
Pélyi Lénárd – felnőtt férfi barebow – 2. hely.

A Fénypárducok támogató: Integrál Zrt., Szuperinfó Kiskunfélegyháza

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).

2020. December 22. 12:42, kedd | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Ebben az évben is értékelte munkásságát a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület. Rendhagyó évet, rendhagyó versenyszezont zártak a Koppányok, és bizakodva néznek a 2021-es év felé.

2021. Február 27. 15:14, szombat | Külföld

A fertőzések több mint felét már a vírusmutációk teszik ki Ausztriában

Ausztria-szerte a fertőzések 57 százalékát már a SARS-CoV-2 mutációi teszik ki - áll az egészségügyi minisztérium felügyelete alatt működő úgynevezett koronabizottság heti jelentésében.