2020. január 25, szombat - Pál

2016. Augusztus 10. 20:38, szerda | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Három érem a Maros kupán

Hat fővel képviselték Kiskunfélegyházát a Fénypárducok Ferencszálláson a DAR 3D-s versenysorozatának 3. állomásán, a Maros kupán.

A hölgyek Szabó Judit, Vas Bianka és Vasné Köteles Anita pusztai, az urak közül Pélyi Lénárd barebow, Vincze Zoltán és Vas Tibor vadászreflex kategóriában versenyzett.
A maros árterében erdős területen megrendezett versenyen 24 célt kellett meglőni. A változatos 3d-s célok (kecske, vaddisznó, pingvin, cápa) eltalálását a szintkülönbségek, az erdőben uralkodó fényviszonyok és a kósza légáramlatok nehezítették. A nehézségek ellenére három érmet sikerült gyűjteni a Fénypárducok csapatának.

Eredményeink:

Vas Bianka – ifi lány pusztai – 1.hely
Vasné Köteles Anita – felnőtt nő pusztai – 3. hely
Pélyi Lénárd – felnőtt férfi barebow – 2. hely.

A Fénypárducok támogató: Integrál Zrt., Szuperinfó Kiskunfélegyháza

2020. Január 15. 13:42, szerda | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Egy új évet mindig évzárás előz meg. December 21-én Kerecsen évzáró összejövetelt tartottak a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület tagjai.

2020. Január 14. 15:23, kedd | Helyi sport

Trungel-Nagy Zalán az év sportolója

Rendkívül sikeres évet zártak a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái.

2020. Január 13. 14:11, hétfő | Helyi sport

Móra kupa sakkverseny

Kilencvenhárom játékossal, rekord létszámmal indult Kiskunfélegyházán a Móra Gimnáziumban az idei sakkverseny 2020. január 11-én, szombaton, amelyen a város-, a megye-, sőt az országhatáron túlról is érkeztek vendégek.

2020. Január 13. 08:25, hétfő | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE ismét rendkívül sikeres évet tudhat maga mögött

Az egyesületben utánpótlásképzés folyik, a sportolók életkora 5 és 16 év közötti.