2021. február 27, szombat - Ákos, Bátor

2016. Június 21. 08:20, kedd | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Három érem Rákoskeresztúron

Egy arany, egy ezüst és egy bronzérmet gyűjtöttek a Fénypárducok

Nyolc fővel képviselték Kiskunfélegyházát a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Rákosmenti Turul Szittyák nyári versenysorozatának első versenyén. A kellemes hangulatú versenyen, harminc célt kellett leküzdeni az íjászoknak.

A közel száz fős mezőnyben három érmet sikerült szerezni a Fénypárducoknak.
Horváth Csenge gyerek lány vadászreflex kategóriában első lett, emellett megnyerte a 14 év alatti korosztály játékos íjászpárbaját is.
Vasné Kötele Anita felnőtt nő tradicionális kategóriában bronzérmet szerzett.
Vas Tibor a felnőtt férfi vadászreflex kategóriában teljesítményével az ezüstérmet érdemelte ki.
Papp Zoltán a tradicionális felnőtt férfiak között 11. lett, Vas Bianka a felnőtt nők között 4. Horváth Józsefné a 8. lett.
Horváth Anna mindössze 13 ponttal lemaradva a dobogóról 4. lett.
Horváth József élete második versenyén a 63%-os teljesítményével a 8. lett.

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).

2020. December 22. 12:42, kedd | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Ebben az évben is értékelte munkásságát a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület. Rendhagyó évet, rendhagyó versenyszezont zártak a Koppányok, és bizakodva néznek a 2021-es év felé.

2021. Február 27. 17:16, szombat | Belföld

Mélypontra kerültek az albérletárak

Bár éves szinten még bő 10 százalékkal csökkent a januári KSH-ingatlan.com lakbérindex, havi szinten már alig változtak a bérleti díjak, ami pedig arra utal, hogy elérhették a mélypontot.