2020. január 26, vasárnap - Vanda

2016. Június 21. 08:20, kedd | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Három érem Rákoskeresztúron

Egy arany, egy ezüst és egy bronzérmet gyűjtöttek a Fénypárducok

Nyolc fővel képviselték Kiskunfélegyházát a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Rákosmenti Turul Szittyák nyári versenysorozatának első versenyén. A kellemes hangulatú versenyen, harminc célt kellett leküzdeni az íjászoknak.

A közel száz fős mezőnyben három érmet sikerült szerezni a Fénypárducoknak.
Horváth Csenge gyerek lány vadászreflex kategóriában első lett, emellett megnyerte a 14 év alatti korosztály játékos íjászpárbaját is.
Vasné Kötele Anita felnőtt nő tradicionális kategóriában bronzérmet szerzett.
Vas Tibor a felnőtt férfi vadászreflex kategóriában teljesítményével az ezüstérmet érdemelte ki.
Papp Zoltán a tradicionális felnőtt férfiak között 11. lett, Vas Bianka a felnőtt nők között 4. Horváth Józsefné a 8. lett.
Horváth Anna mindössze 13 ponttal lemaradva a dobogóról 4. lett.
Horváth József élete második versenyén a 63%-os teljesítményével a 8. lett.

2020. Január 15. 13:42, szerda | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Egy új évet mindig évzárás előz meg. December 21-én Kerecsen évzáró összejövetelt tartottak a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület tagjai.

2020. Január 14. 15:23, kedd | Helyi sport

Trungel-Nagy Zalán az év sportolója

Rendkívül sikeres évet zártak a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái.

2020. Január 13. 14:11, hétfő | Helyi sport

Móra kupa sakkverseny

Kilencvenhárom játékossal, rekord létszámmal indult Kiskunfélegyházán a Móra Gimnáziumban az idei sakkverseny 2020. január 11-én, szombaton, amelyen a város-, a megye-, sőt az országhatáron túlról is érkeztek vendégek.

2020. Január 13. 08:25, hétfő | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE ismét rendkívül sikeres évet tudhat maga mögött

Az egyesületben utánpótlásképzés folyik, a sportolók életkora 5 és 16 év közötti.