Hírek
2014. Szeptember 20. 17:56, szombat |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny Online
Hatalmas gázoszlop tört fel Kiskunfélegyháza mellett
Megsérült egy hét bar nyomású gázvezeték, emiatt mintegy tíz méter magas gázoszlop tört fel a földből Kiskunfélegyháza külterületén szombat kora délután.
Megsérült egy hét bar nyomású gázvezeték, emiatt mintegy tíz méter magas gázoszlop tört fel a földből Kiskunfélegyháza külterületén szombat kora délután.
A helyszínre a város hivatásos tűzoltói percek alatt kiérkeztek, akik két vízsugárral védték a területet a gázömléstől. A közelben lévő tanyáról egy embert menekítettek ki. A helyszínen a gázszolgáltató szakemberei a tűzoltók védelme mellett megjavították a sérült gázvezetéket - írta a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapján.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 11:49, péntek | Helyi
Augusztusban érvényüket vesztik a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok
2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi
Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).
2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi
Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés
A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.
2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi
Anyakönvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják
