2024. május 14, kedd - Bonifác

2016. Május 08. 08:00, vasárnap | Helyi
Forrás: ÉrdekesVilág

Hatalmas népszerűségnek örvend Huff, a vámpírfogú süni

Huff, avagy teljes nevén Sir Hodge Huffington, egy fehér hasú törpesün aki az internetre feltöltött imádnivaló fotóinak köszönhetően egyre népesebb rajongótáborral büszkélkedik.

A kis állat az aranyos fogainak és bájos mosolyának köszönhetően valódi internetes híresség lett, már közel 30 ezer követője van az az Instagramon. A gazdája, Carolyn azért indította el néhány hónapja süni Instagram oldalát, mert szerette volna, ha másoknak is mosolyt csal az arcára a mókás állat, aki segített neki kilábalni a depresszióból.

A vámpírfogú sün azután került a Utahban élő Carolynhoz, miután a korábbi gazdája visszavitte az állatkereskedésbe. Az egymásra találás egyébként mindkettőjük életében nagy változást jelentett. Huff-ról ugyanis előző gazdája nem gondoskodott megfelelően, arra sem figyelt oda a megfelelő étrended biztosítson a süninek. Carolyn azonban nagy odaadással gondoskodik róla és mindent megtesz, hogy kedvence jól érezze magát.

Címkék: fog, sündisznó, süni, vámpír

2024. Május 13. 14:32, hétfő | Helyi

Megérkeztek az iskolákba a gyerekek digitális fejlődését elősegítő laptopok

Folytatódik a 2022. tavaszán megkezdett tanulói notebook kiosztási program.

2024. Május 12. 19:07, vasárnap | Helyi

Egyházközségi majálisnak adott otthont a Parkerdő

Mint minden évben, idén is megrendezte majálisát az Ótemplom és a Szent István templom közössége május 11-én (szombaton).

2024. Május 12. 09:49, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból