Hírek
2015. Július 21. 16:50, kedd |
Helyi
Forrás: vs.hu
Hétvégén felhőszakadás, jégeső moshatja el az egész heti hőséget

Egész héten forróság lesz, a hétvégén viszont legyenek résen a nyaralók: szombaton zápor, vasárnap viszont jégeső hűtheti le a levegőt, főleg nyugaton jön hidegfront.
Szerda: Perzselő napsütésre számíthatunk, inkább csak az Északi-középhegység térségében alakulhat ki frissítő zápor, zivatar. 35 fok körüli hőség lesz.
Csütörtök: Délelőtt napos, száraz idő lesz; majd délután megnövekszik a gomolyfelhőzet és elszórtan záporok, zivatarok alakulnak ki. Marad a forró levegő.
Péntek: Gomolyfelhős időre van kilátás elszórt záporokkal, zivatarokkal. 33-34 fok körüli értékeket mérhetünk délután.
Szombat: Eleinte csökken, délután ismét erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet. Főleg északon és nyugaton fordul elő zápor, zivatar. Marad a nagy meleg: 32-37 fok valószínű.
Vasárnap, hétfő: A magasra törő gomolyokból többfelé várható zápor, zivatar. Felhőszakadás és jégeső is lehet. Vasárnap megerősödik az északnyugati szél. Hidegfront érkezik, lassan-lassan mérséklődik a rekkenő hőség, de délkeleten még meleg lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi
Sokba kerül a reggeli száguldozás
Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.
2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi
Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat
A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.
2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi
Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon
Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.
2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi
Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén
A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.