2024. június 10, hétfő - Margit

2016. November 13. 07:54, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi harmincharmadik vasárnap - 2016. november 13.

A hét ünnepei: Szerda: Skóciai Szent Margit emléknapja. Szombat: Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe.

1. Vasárnap este 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér társulat összejövetele.

2. Ifjúsági mise lesz a Kalmár kápolnában november 18-án, pénteken este 7 órakor. Minden fiatalt hívnak és várnak.

3. Egyházközségi szentségimádási nap lesz november 19-én, szombaton. Délután 4 órakor szentségkitétellel csendes szentségimádás kezdődik, 5 órától közös szentségimádást végeznek.

4. November 20-án, jövő vasárnap délelőtt a ½ 11-es szentmise után az egyházközség képviselő-testületének gyűlése lesz a plébánián. Kérik, hogy a testület tagjai a szentmisén és a gyűlésen vegyenek részt!

5. A sekrestyében és plébánián kapható képeslap, kalendárium és falinaptár.

2024. Június 10. 07:37, hétfő | Helyi

Választás 2024 – A polgármester és a képviselők is folytathatják munkájukat

Kiskunfélegyházán a 100 százalékos feldolgozottság után a polgármester-választás során leadott érvényes szavazatok alapján a jelenlegi városvezető marad Kiskunfélegyháza első embere.

2024. Június 09. 09:25, vasárnap | Helyi

Adathalász csalókra figyelmeztet az OTP

Az OTP arra figyelmeztette ügyfeleit, hogy adathalász csalók az átutalásokra automatikusan beállított napi limit megemelésére illetve a számlájukon található összeg elutalására próbálják rávenni őket

2024. Június 09. 09:21, vasárnap | Helyi

A vasúti átjárókon való áthaladás szabályaira figyelmeztet a MÁV és a rendőrség

Élet-halál kérdése a KRESZ szabályok betartása!

2024. Június 09. 08:48, vasárnap | Helyi

Színes programokban bővelkedett a Százszorszép ovi családi délutánja

A Százszorszép Óvodában mindig kitalálnak valamit, hogy szebbé, színesebbé és boldogabbá tegyék nemcsak a gyerekek, hanem szüleik, nagyszüleik életét is.