Hírek
2018. Szeptember 16. 08:33, vasárnap |
Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája
Hírek a Szent István Templomból
Évközi 24. vasárnap - 2018. szeptember 16.
1. Kedden délután ½ 6-kor bibliaóra lesz felnőttek részére a plébánián.
2. Szeptember 21-én, pénteken délután 3 órakor hittanóra lesz a Móra Ferenc Gimnáziumban. Várnak mindenkit.
3. Ugyancsak pénteken délután 5 órakor hittanóra lesz középiskolásoknak bérmálási előkészítővel a plébánián. Hívnak és várnak minden középiskolás fiatalt.
4. Szeptember 23-án, jövő vasárnap délután 4 órakor lesz az Óplébánia Mária-kertjének szentelése. Részletes program a hirdetőtáblán olvasható.
5. Már előre hirdetik, hogy szeptember 30-án, vasárnap délután 4 órakor szentmise keretében szolgáltatják ki a betegek szentségét. Azon a napon este 7 órakor nem lesz szentmise.
6. Egyházközségi zarándoklatot szerveznek október 20-án, szombaton Jászfényszaru, Máriabesnyő, Gödöllő útvonalon. A részvételi díj 4500 forint, ez az összeg magában foglalja az útiköltséget és a gödöllői királyi kastély belépő díját. Jelentkezni lehet a plébánián a részvételi díj befizetésével.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 11:49, péntek | Helyi
Augusztusban érvényüket vesztik a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok
2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi
Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).
2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi
Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés
A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.
2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi
Anyakönvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják
