2020. április 10, péntek - Zsolt

2020. Március 27. 05:00, péntek | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Holtan találtak egy férfit és egy nőt Kiskunfélegyházán

Holtan találta csütörtökön reggel a fiát és annak élettársát Kiskunfélegyházán egy idős férfi - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

A rendelkezésre álló adatok szerint feltehetően a 44 éves férfi bántalmazta 45 éves élettársát, aki belehalt sérüléseibe, ezért a férfi öngyilkos lett. A rendőrség vizsgálja az eset körülményeit.

2020. Április 10. 11:02, péntek | Kék hírek

Újabb csalási módszerre figyelmeztet a kibervédelmi intézet

Újabb a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos csalási módszerre figyelmeztet a Nemzeti Kibervédelmi Intézet.

2020. Április 09. 06:12, csütörtök | Kék hírek

Tűzoltás közben sérültek meg hárman Dejtáron

Megsérült három ember, aki a tűzgyújtási tilalom ellenére kerti hulladékot égetett, majd az elterjedt tüzet megpróbálta eloltani szerdán a Nógrád megyei Dejtár községben

2020. Április 08. 09:55, szerda | Kék hírek

Közel 40 millió forintnyi drogot szagolt ki a rendőrkutya - VIDEÓ

Befejezték a nyomozást a rendőrök annak a szerb férfinek az ügyében, aki az autójába rejtve közel 40 millió forint értékű kábítószert szállított Budapestre.

2020. Április 08. 06:38, szerda | Kék hírek

Halálos baleset történt Iváncsánál

Meghalt egy 51 éves férfi abban a balesetben, amely Iváncsa térségében történt még kedden - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.