2024. május 17, péntek - Paszkál

2013. Július 23. 16:33, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Hőségriasztás!

Másodfokú hőségriasztást rendelt el július 24-én 00.00 órától július 26-án 24 óráig az országos tisztifőorvos, figyelembe véve az Országos Környezetegészségügyi Intézet ajánlását. Az előrejelzés szerint napról napra szárazabb és melegebb léghullámok árasztják el a Kárpát-medencét. A napi középhőmérséklet szerdán és csütörtökön meghaladja a 25 fokot, a hétvégén és a jövő hét elején pedig elérheti a 27-28 fokot.
A hőmérséklet várható maximuma szerdán 34 fok lehet. A kánikula vasárnap érheti el csúcsát, ekkor a legmagasabb hőmérséklet 38 fok lesz.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság és az ÁNTSZ azt kéri, hogy a nagy melegben mindenki fogyasszon több folyadékot, 11 és 15 óra között lehetőleg ne tartózkodjanak a tűző napon, és védjék bőrüket a leégés ellen megfelelő öltözködéssel és napvédő készítmények alkalmazásával, illetve vegyék igénybe a hűtött helyiségeket

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.

2024. Május 16. 16:06, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.