Hírek
2014. Május 12. 08:48, hétfő |
Sport
Forrás: Félegyházi Hírek
Hosszú vereség sorozat végére tett pontot a Vasutas

Seres János góljával nyert Loki a jobb erőkből álló Lajosmizse ellen. A győzelmet az elszántságnak, az egymásért való küzdelemnek köszönhetik.
Seres János góljával nyert Loki a jobb erőkből álló Lajosmizse ellen. A győzelmet az elszántságnak, az egymásért való küzdelemnek köszönhetik.
Kiskunfélegyháza 40 néző. Vezette: Polyák Attila Péter, Tóth István, Lakatos Zoltán.
Vasutas – Lajosmizse 1:0 (0:0)
Vasutas: Kovács, Huszka, Polgár, Szűcs, Nagy, Abonyi, Dömötör, Fodor, Surányi, Seres, Mike (Borbély) Edző: Dudás György.
Lajosmizse: Surmann, Versegi, Komonyi, Langó, Sajó, Sipos, Pápay, Árva, Dóka (Boda), Szécsényi (Hajdu), Csorba Edző: Árva Zsolt.
Gólszerző: Seres János
Sárga lap: Surmann
Piros lap: Árva
Ifi: 0:4
A mérkőzést a vendégcsapat kezdte jobban, egymás után rúgták a szögleteket, melyekből rendszeresen fejelhettek és csak a gólvonalon többször mentő Dömötörnek köszönhette a Loki, hogy nem került hátrányba. A Loki kontrákból próbált eljutni a kapuig, de az utolsó passzok nem sikerültek. A szünet jókor jött, mert kezdett elfogyni az erő.
A második félidő elején is a vendégcsapat támadott és kereste a réseket, de Kovács kapus előtt jól zárt a védelem, a kósza lövéseket pedig összeszedte a kapus. A 62. percben Seres ugrott ki a védők között és 18 méterről lőtte ki a hosszú felső sarkot (1:0). A vendégek nagyobb sebességre kapcsoltak és sorra vezették az akciójukat. Azonban a kapkodás és idegesség miatt hibák csúsztak a passzokba. Veszélyes lehetőség nem alakult ki a Loki kapuja előtt, viszont Seres többször is megugorhatott és eldönthette volna a meccset. A 90. percben Fodor lépett ki, elhúzta a labdát Surmann mellett, aki buktatta. A megítélt büntetőt, maga sértett hajtotta végre, de lövését a kapus védte. A büntető után a játékvezető lefújta a meccset, amely után Árva mondott nem megfelelő kritikát, amiért piros lapot kapott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Sport
Atlétikai vb - Halász Bence döntőbe jutott kalapácsvetésben, mellbedobás döntött férfi maratonon
2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport
Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján
A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.