2020. június 6, szombat - Norbert

2018. November 28. 20:09, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Humorral teli nyílt nap a Közgében

Nyílt napot tartottak november 27-én (kedden) a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumában.

Az általános iskola pályaválasztás előtt álló diákjai játékos vetélkedőn mérték össze ügyességüket és talpraesettségüket, de egyúttal megismerkedtek az iskola tanáraival és diákjaival is.

A délelőtt folyamán kosárlabdameccsen vívtak meg egymással, délután pedig játékos feladatokat kellett megoldaniuk, hogy aztán a nap végén összegezve az eredményeket megmutatkozzon, ki bizonyult a legjobbnak. Természetesen nem csak a győztes csapatok, hanem mindenki kapott ajándékot a megmérettetés végén: „Üres kézzel a Közgéből senki nem távozhat.” – mondta nevetve Tasi Judit igazgatónő a díjak kiosztásakor.

1. helyezett: Batthyány Iskolából a Első Csapat
2. helyezett: Batthyány Iskolából a Közgészek Csapata