Hírek
2019. Január 23. 10:06, szerda |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
Időpont változás
Elmaradnak a mára (január 23.) tervezett fanyesések!
A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy a mára (2019. 01. 23-ra), tervezett Oskola utcai villamos vezetékek alatt lévő fák nyesése a télies időjárás miatt elmarad.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 20:29, vasárnap | Helyi
Hétfőtől indul a Kiskunfélegyháza-Szentes vasútvonal 7,5 kilométeres szakaszának felújítása
Augusztus 3-tól kezdődően négy hónapon keresztül nagyszabású munkálatokat kezdünk a 147-es, Kiskunfélegyháza-Orosháza vasútvonal Kiskunfélegyháza és Gátér közötti szakaszán
2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi
Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban
Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.
2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán
A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.
