2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. Szeptember 27. 14:42, kedd | Helyi
Forrás: HVG

Ingyen lesz a teljesen korlátlan internet csütörtökön mindenkinek a Telenornál

Különleges napot tart szeptember 29-én, csütörtökön a Telenor.

A telenoros ügyfélnap alkalmából a szolgáltató munkatársai 34 iskolába vonulnak ki és tartanak oktatást a tudatos internetezésről a fiataloknak. De emellett lesz olyan programpont is, amely minden ügyfél számára praktikus előnyt jelent.

A Telenor ugyanis a lakossági és kisvállalkozói ügyfeleknél is lekapcsolja csütörtökön a hipernetes adatforgalom-számlálót, így ezen a napon korlátlanul internetezhet mindenki.

A csütörtökön bonyolított adatforgalom nem terheli az előfizetés szokásos havi adakereteit, korlátlan mobilinternet hozzáférést biztosít, az adott hálózati feltételeknek – és az internetezéshez használt eszköz képességeinek – megfelelő maximális sebességgel.

Címkék: ingyen, internet, telenoros

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi