2024. április 26, péntek - Ervin

2013. Június 12. 12:28, szerda | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Ingyenes étkezés a rászoruló gyerekeknek

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata is pályázott az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt szociális nyári gyermekétkeztetés támogatására. A közel 3 millió forintos (2.923.360 Ft) összegből 151 gyerek nyári étkezéséhez járul hozzá a minisztérium. A támogatáshoz azok a kisgyermekek juthatnak hozzá, akik gyermekvédelmi támogatásban részesülnek és 2002. május 14-e után születtek. Ők 44 napon keresztül, a vakáció alatt napi egyszeri, ingyenes meleg ebédet kapnak: a tanév befejezésétől az új tanév kezdetéig, június 17-től augusztus 30-ig. Az ételt a Kossuth Szakiskola ebédlőjében fogyaszthatják el a gyerekek, illetve el is vihető az adag.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot