Hírek
2017. Május 04. 12:24, csütörtök |
Helyi
Forrás: Adrienn
Ínycsiklandó falatokkal indul a május
Május 3-án a Tupperware főzőklub háziasszonyai ismét találkoztak a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti kistermében, hogy megosszák egymással és az érdeklődőkkel legújabb receptjeiket.
Mint minden alkalommal, ezúttal is a könnyen beszerezhető, egészséges és nem utolsó sorban viszonylag elérhető árú alapanyagok élveztek elsőbbséget. Az elkészült ételeket mi magunk is könnyedén el tudjuk készíteni otthon, hagyományos edényekben. A Tupperware termékcsalád eszközeit, edényeit használva pedig időt és energiát is meg tudunk spórolni. Ez csupán egy alternatíva. Nem kötelező senkinek sem vásárolni belőle, de a lehetőség adott egy-egy ilyen klubfoglalkozáson arra, hogy megismerjék az érdeklődők a legújabb termékeket, azok használatát, illetve a legfrissebb akciókról is értesülhetnek.
A főzőklubban elkészített ételeket azután mindenki végigkóstolja és mindenki a számára legízletesebb recepteket elkérheti, hogy aztán otthon is meglephesse vele családját. A jó hangulat és a hasznos időtöltés garantált egy-egy ilyen foglalkozáson, mely minden hónap első szerdáján 17:00 órakor kerül megrendezésre a művelődési központban.
Ezúttal az alábbi ételeket készítették el gyakorlott háziasszonyaink:
- Zöldséges-rizses rakottas (Ultra Pro edényt használva)
- Spenótos – tejszínes csirkeragu tojásos rizzsel
- Zabpelyhes, csokoládés keksz
- Rakott mákos tészta (Ultra Pro edényt használva)
A legközelebbi klubfoglalkozás június 7-én (szerdán) lesz 17:00 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központban.
Szeretettel vár minden kedves Érdeklődőt Drozdikné Jutka, a félegyházi Tupperware főzőklub vezetője.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.












