2021. április 14, szerda - Tibor

2021. Február 26. 14:21, péntek | Helyi
Forrás: Szerk.

Iskolahívogató a Batthyányba

Szeretettel várják a 2021-2022. tanév leendő első osztályosait és szüleit a Batthyány Iskolába.

Kérik, hogy figyeljék a batthyanysuli.hu honlapot, vagy az iskola Facebook-oldalát! A „z” osztály városi, míg az „a” osztály körzetes beiskolázású.

A járványügyi helyzetre való tekintettel az esetleges változás jogát fenntartják. Kérik továbbá az iskola járványügyi intézkedéseinek betartását.

2021. Április 13. 16:12, kedd | Helyi

10 milliárd forintos élelmiszeripari beruházás kezdődik Kiskunfélegyházán

Állami támogatással 10 milliárd forintos élelmiszeripari beruházás kezdődik Kiskunfélegyházán - jelentette be a külgazdasági és külügyminiszter kedden a kiskunfélegyházi NT Kft. beruházását.

2021. Április 13. 15:09, kedd | Helyi

Újabb turisztikai tájékoztató táblák kerültek kihelyezésre

A helyi lakosok és a közelebbről-távolabbról érkezők szolgálatára újabb turisztikai táblákat helyeztek ki Kiskunfélegyházán a buszpályaudvarral szemben.

2021. Április 13. 15:06, kedd | Helyi

A kormány támogatja a Berkemann Magyarország Bt. beruházását

Magyarország a saját javára tudta fordítani a pandémia okozta változásokat, de nem lehetne az új világgazdasági korszak nyertesei között, ha a kormány a külföldi elvárásokra hallgatott volna - mondta a külgazdasági és külügyminiszter

2021. Április 13. 14:14, kedd | Helyi

Még két napig kérhető az adóbevallási tervezet postázása

Az elkészült tervezeteket a NAV tértivevényesen április 30-ig küldi el postán az igénylőknek.