2024. április 29, hétfő - Péter

2016. Április 22. 08:19, péntek | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény

ISMÉT KOSSUTHOS SIKER

Az Országos Szakma Kiváló Tanulója Versenyen a Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény tanulója, Káldi Szandra a 6. helyen végzett és egyben teljes vizsgamentességet szerzett eladó szakmában.

Idén 9. alkalommal rendezték meg az Országos Szakma Kiváló Tanulója Versenyt Budapesten, ahol a Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény tanulója, Káldi Szandra a 6. helyen végzett és egyben teljes vizsgamentességet szerzett eladó szakmában.
A verseny három fordulós volt. A döntőbe az ország legjobb eladó tanulói kerülhettek, ahol összemérhették tudásukat. A versenyfeladatok között volt árukihelyezés, adminisztrációs feladat, élelmiszer-, vegyiáru- és gyógynövényismeret, ruházati áruismeret, áruforgalom és műszakicikk-áruismeret.

Felkészítő tanáraik: Mészárosné Gémes Anikó, Takácsné Veres Katalin, Makányné Kis Emese, Szabó Péterné, Gajzerné Csányi Mária.

Gratulálunk, Szandi, sok sikert!

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból