2024. május 11, szombat - Ferenc

2015. Február 25. 16:47, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Ismét Légvárvilág Játszóház!

Március 8-án (vasárnap) a Constantinum Sportcsarnokában Tavaszi Játszóházba várják az Érdeklődőket. A játszóház két turnusban 13:30 - 15:30, valamint 16:18 óráig látogatható.

A sportcsarnok küzdőterén számos légvár, ugrálóvár, óriáscsúszda, akadálypályás légvárcsúszda, trambulin, kalandpark, labirintus, Ficánka halacska, sumo, óriás felfújt mászófal, élőcsocsó, mini játszósarok, babakuckó, várja a gyerekeket.

A programot arcfestés, kézműves-foglalkozás teszi még színesebbé. A korszerű és biztonságos játékpark számtalan lehetőséget kínál az 1-12 éves korosztály számára akár a sport, a játék illetve szórakozás terén.

A belépődíj megfizetése után minden játék (légvár) korlátozás nélkül használható az adott turnus végéig.

Gyermekjegy: 1800 Ft Kísérőjegy: 400 Ft

A szolgáltatások (arcfestés, lufihajtogatás, kézműves fogalkozás) nem tartalmazza a belépődíj árát !

A játszóházzal kapcsolatos további információ:
+36 30/99-38-919

www.legvarvilag.hu

2024. Május 10. 16:56, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 10. 16:54, péntek | Helyi

Vasárnap lesz a májusi vásár Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. május 12. (vasárnap).

2024. Május 09. 09:05, csütörtök | Helyi

Kiválasztották Bács-Kiskun legjobb borait

A gyümölcsös alföldi boroké a jövő – hangzott el a szerdán tizenegyedik alkalommal megrendezett Bács-Kiskun Vármegye Bora versenyen Nemesnádudvaron.

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.