Hírek
2018. Augusztus 02. 19:01, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Ittasan, jogsi és engedély nélkül vitte el szobatársa kocsiját
Elfogták Veszprémben azt a 19 éves jogosítvánnyal nem rendelkező mátészalkai férfit a rendőrök, aki ittas állapotban elvitte szobatársa személykocsiját annak beleegyezése nélkül.
A nyomozás adatai alapján egy 19 éves mátészalkai lakos szerdán virradó éjszaka kollégiumi szobatársa személykocsiját elvitte annak tudta és beleegyezése nélkül Veszprémben. A járőrök a városban igazoltatták a sofőrt, majd vele szemben alkoholszondás vizsgálatot végeztek, mely pozitív eredménnyel zárult. A rendőrök az intézkedés során megállapították azt is, hogy a járművezető nem rendelkezik jogosítvánnyal sem.
A járőrök a férfit előállították a Veszprémi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Ellene jármű önkényes elvétele bűntett és járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A rendőrök az engedély nélküli járművezetés miatt helyszíni bírságot szabtak ki a sofőrre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 07:26, hétfő | Kék hírek
Országos razzia kezdődik az utakon
Újabb országos közúti ellenőrzést tart a rendőrség Magyarország teljes területén. Az akció február 9., hétfőtől február 15., vasárnapig zajlik, és elsődleges célja az ittas és bódult állapotban közlekedő járművezetők kiszűré
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
