2024. május 6, hétfő - Ivett

2020. Március 31. 18:53, kedd | Helyi
Forrás: bacsmegye.hu

Jelezni kell, ha valaki nem akar élni a hiteltörlesztési moratóriummal

Célszerű elektronikus úton jelezni, ha valaki nem akar élni a hiteltörlesztési moratóriummal - mondta Trencsán Erika pénzügyi szakértő kedden az M1 aktuális csatornán.

Hozzátette: a legtöbb banki ügyfél számára a legkézenfekvőbb az e-bank szolgáltatáson keresztül megtenni ezt, mivel belépésnél már azonosítják magukat, így akár két kattintással elküldhetik a szükséges nyilatkozatot. Az ügyfelek fizetési szándékukat telefonon és applikáción keresztül is jelezhetik - jegyezte meg.

Hangsúlyozta: semmiképpen nem javasolt személyesen felkeresni a bankfiókokat, nemcsak egészségügyi okok miatt, hanem azért sem, mert a pénzintézetek kisebb létszámú ügymenetre álltak át.

A szükséges adatok bankonként eltérőek, ezért érdemes szintén online felületen tájékozódni arról, hogy milyen adatokat vár az adott pénzintézet - jelezte Trencsán Erika.

Címkék: moratórium

2024. Május 06. 08:23, hétfő | Helyi

Oktatási Hivatal: ma kezdődik a május-júniusi érettségi vizsgaidőszak

A nemzetiségi nyelv és irodalom tárgyak írásbeli vizsgáival ma kezdődik a 2023/2024-es tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka.

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:12, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból