2024. május 14, kedd - Bonifác

2016. Január 13. 10:35, szerda | Helyi
Forrás: hirado.hu

Jön a hó és a hideg

Egyelőre legfeljebb esővel, havas esővel kell számolnunk, péntektől azonban hó is hullhat, a nappali hőmérséklet pedig 0 fokra csökkenhet.

Szerdán változó felhőzetre számíthatunk; délelőtt inkább délen, délnyugaton, délután, estefelé az északi országrészben lesz több a felhő. Kezdetben csak kisebb eső lehet, majd estefelé északon, északkeleten havas eső, az Északi-középhegység magasabb helyein hó is hullhat. Többfelé élénk, északon időnként erős lesz a nyugati szél.

A hőmérséklet délután általában 4 és 8 fok között várható. Késő este 1 és 4 fok közé hűl le a levegő.

Csütörtökön változóan felhős lesz az ég, több-kevesebb napsütés várható, majd délnyugat felől erősen megnövekszik a felhőzet. Késő délutántól, estétől délnyugat felől egyre többfelé valószínű vegyes halmazállapotú csapadék. A helyenként erős északnyugati szél délire, délkeletire fordul.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet +1 és -4, a legmagasabb nappali hőmérséklet 2 és 6 fok között alakul.

2024. Május 13. 14:32, hétfő | Helyi

Megérkeztek az iskolákba a gyerekek digitális fejlődését elősegítő laptopok

Folytatódik a 2022. tavaszán megkezdett tanulói notebook kiosztási program.

2024. Május 12. 19:07, vasárnap | Helyi

Egyházközségi majálisnak adott otthont a Parkerdő

Mint minden évben, idén is megrendezte majálisát az Ótemplom és a Szent István templom közössége május 11-én (szombaton).

2024. Május 12. 09:49, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból