2024. május 17, péntek - Paszkál

2018. Január 17. 08:20, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Jótékonysági előadás a Semmelweis emlékév tiszteletére

Az orgoványi Karakterek Drámacsoport *Rendkívüliek: Semmelweis* elnevezésű előadás sorozatának legújabb darabját február 23-án 19 órától megtekintheti a félegyházi közönség is a Móra Ferenc Művelődési központban.

A korábban már több helyszínen nagy sikerrel bemutatott drámát a 2018 Semmelweis Emlékév keretében megrendezésre kerülő ünnepségen fogja előadni a drámacsoport.

A jótékonysági előadás bevételét a kiskunfélegyházi „Egészségért Közalapítvány a Kórházért” számára ajánlották fel. A támogatói jegyek 1.200 Ft-os egységáron a Kórház titkárságán és a Művelődési Központ portáján vásárolhatók meg.

A dráma szereplői: Tóth Klára, Szűts Tamás, Véghné Murár Brigitta, Gajdácsi Anikó, Gellért Emőke, Sőreghyné Muladi Ildikó, Tóth Janka
Technikai munkatársak: Damásdi Gábor, Ficsorné Tóth Mária, Lehoczki Imre, Végh Barbara
Csákó Ibolya: szereplő, díszletes, súgó
Jelmez: Tóthné Szakolczai Tünde
Előadó: Dr. Czabán Edit
Kisfilm: Ficsor István és Ficsor Sándor

Írta és rendezte: Gellértné Etelka

Az ünnepség nyitányaként Balla László alpolgármester köszönti a megjelenteket, majd átadásra kerülnek az „Oltalmazó Kezek” elismerő címek.

Minden érdeklődőt és segítő szándékú támogatót szeretettel várnak.

(Fotó: A drámacsoport 2017. decemberében Izsákon is bemutatta a darabot, mely osztatlan sikert aratott a nézők körében)

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.

2024. Május 16. 16:06, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.