Hírek
2021. Október 02. 18:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: tourdehongrie.hu
Jövőre is megrendezik a Tour de Hongrie-t
Jövőre május 11. és 15. között rendezik a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt.
A nemzetközi szövetség (UCI) versenynaptárában az ideihez hasonlóan május derekán kapott helyet a magyar körverseny.
"A májusi időpont kiváló lehetőséget teremt arra, hogy komoly World Tour-mezőnyt láthassanak testközelből a Tour de Hongrie szurkolói" - írták a magyar körverseny közösségi oldalán a szervezők, hozzátéve, hogy a viadal legnagyobb "ellenfele" a naptárban jövőre is a csapatbemutatóval május 4-én kezdődő, két nappal később rajtoló Giro d'Italia lesz. Amennyiben minden a tervek szerint alakul, úgy a Magyarországról induló, május 29-ig tartó Giro csapatainak a lehető legjobb logisztikai kapcsolódás lesz ez az időpont a magyar körversenyre - áll a bejegyzésben.
A további háromhetes körversenyek közül a Tour de France-ra július 1. és 24., a Vuelta a Espanára augusztus 19. és szeptember 11. között kerül sor.
A V4 kerékpárverseny magyarországi szakaszának kijelölt időpontja az UCI versenynaptárában 2022. július 23.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
