Hírek
2019. Június 23. 14:33, vasárnap |
Helyi
Forrás: delmagyar.hu
Júliusra lehet part a Körös-torokban

Akár egy hét múlva előkerülhet a homokföveny, de utána is akad még tennivaló.
Rohamosan apad a Tisza, jelenleg 79 centiméter a vízállás. A homokpart kibukkanásához mínusz 100 centiméter alatti vízállás szükséges, így ha ilyen ütemben halad az apadás,a homokföveny akár már egy hét múlva előkerülhet.
A területrendezés és a tisztítás után már csak a homok kiszáradására kell várni. A strandszezon várhatóan július elején kezdődhet a Körös-torokban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 01. 19:34, csütörtök | Helyi
Elkészültek a Duna-Tisza közi térség turisztikai fejlesztésének tervei
2020 őszén Lezsák Sándor országgyűlési képviselő kezdeményezésére Bács-Kiskun vármegye 4. választókerületének településvezetői összehangolt turizmusfejlesztési terveket dolgoztak ki a Duna–Tisza köze térségére.
2025. Április 30. 14:11, szerda | Helyi
Koppányok Versenyben
Vannak íjászok, akiknek az íjászat a hagyományőrzés egyik formája. Vannak íjászok, akiket az íjászat, mint sport ragadott magával, és szeretik az íjászat adta kihívásokat.
2025. Április 30. 14:08, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.