2024. április 19, péntek - Emma

2019. Október 20. 15:04, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában.

A felsőházhoz tartozó Gézengúz UKC érvényesítve a papírformát 35-25-ös sikert ért el a KHTK felett.

Az építkezés időszakában minden egyes mérkőzés fontos a csapat életében. Az újjáalakult és teljesen megfiatalított P&P KHTK az ötödik tétmérkőzését játszotta a megyei felnőtt férfi kézilabda bajnokságban.

Fekete Krisztián irányításával az előző körben közel álltak első pontjuk megszerzéséhez a KHTK fiataljai, de végül a D-V SE Csávoly örülhetett - számolt be a sporteseményről a Félegyházi Közlöny hírportálja.

Október 19-én az ugyancsak fiatalokból álló Gézengúz UKC várt Kalocsán a KHTK játékosaira.

A félegyházi csapatból Valacsai László 11 gólig jutott. Hazai oldalon a legeredményesebb játékos Lelesz Brúnó Szabolcs volt tíz találattal. 17-11-es félidőt követően a házigazda magabiztosan nyert 35-25-re.

Bács-Kiskun megyei férfi felnőtt 6. ford. 10. 19. (Helyszín: Kalocsa)
Gézengúz UKC – P&P Kiskunfélegyházi HTK 35-25 (17-11)

Kép: Archív

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.