2019. november 18, hétfő - Jenő

2019. Október 20. 15:04, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában.

A felsőházhoz tartozó Gézengúz UKC érvényesítve a papírformát 35-25-ös sikert ért el a KHTK felett.

Az építkezés időszakában minden egyes mérkőzés fontos a csapat életében. Az újjáalakult és teljesen megfiatalított P&P KHTK az ötödik tétmérkőzését játszotta a megyei felnőtt férfi kézilabda bajnokságban.

Fekete Krisztián irányításával az előző körben közel álltak első pontjuk megszerzéséhez a KHTK fiataljai, de végül a D-V SE Csávoly örülhetett - számolt be a sporteseményről a Félegyházi Közlöny hírportálja.

Október 19-én az ugyancsak fiatalokból álló Gézengúz UKC várt Kalocsán a KHTK játékosaira.

A félegyházi csapatból Valacsai László 11 gólig jutott. Hazai oldalon a legeredményesebb játékos Lelesz Brúnó Szabolcs volt tíz találattal. 17-11-es félidőt követően a házigazda magabiztosan nyert 35-25-re.

Bács-Kiskun megyei férfi felnőtt 6. ford. 10. 19. (Helyszín: Kalocsa)
Gézengúz UKC – P&P Kiskunfélegyházi HTK 35-25 (17-11)

Kép: Archív

2019. November 16. 17:04, szombat | Helyi

Külföldről vásárolsz online?

Új áfaszabályok lesznek!

2019. November 16. 09:59, szombat | Helyi

Szakmai nappal indult az 5 éves ciklus

A régi hagyományok szerint tartotta az új választási ciklus első polgármesteri fórumát november 14-15-én a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat a kecskeméti Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & Konferenciaközpontban.

2019. November 16. 09:57, szombat | Helyi

Megmérettettek a megyei borok

Olyan érdeklődés fogadta, hogy egy tűt sem lehetett leejteni a kecskeméti Sheraton Hotel konferenciatermében, mely a tavalyi évhez hasonlóan idén is helyszínt biztosított a II. Bács-Kiskun Megyei Bormustrának.

2019. November 16. 09:53, szombat | Helyi

Hat tipp a ráncok ellen