2020. június 6, szombat - Norbert

2019. Október 20. 15:04, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában.

A felsőházhoz tartozó Gézengúz UKC érvényesítve a papírformát 35-25-ös sikert ért el a KHTK felett.

Az építkezés időszakában minden egyes mérkőzés fontos a csapat életében. Az újjáalakult és teljesen megfiatalított P&P KHTK az ötödik tétmérkőzését játszotta a megyei felnőtt férfi kézilabda bajnokságban.

Fekete Krisztián irányításával az előző körben közel álltak első pontjuk megszerzéséhez a KHTK fiataljai, de végül a D-V SE Csávoly örülhetett - számolt be a sporteseményről a Félegyházi Közlöny hírportálja.

Október 19-én az ugyancsak fiatalokból álló Gézengúz UKC várt Kalocsán a KHTK játékosaira.

A félegyházi csapatból Valacsai László 11 gólig jutott. Hazai oldalon a legeredményesebb játékos Lelesz Brúnó Szabolcs volt tíz találattal. 17-11-es félidőt követően a házigazda magabiztosan nyert 35-25-re.

Bács-Kiskun megyei férfi felnőtt 6. ford. 10. 19. (Helyszín: Kalocsa)
Gézengúz UKC – P&P Kiskunfélegyházi HTK 35-25 (17-11)

Kép: Archív

2020. Június 05. 17:26, péntek | Helyi

Trianon emlékére zúgtak a harangok

Június 4-én az Ótemplom előtti Magyarok Nagyasszonya-szobornál gyűltek össze a félegyháziak, hogy megemlékezzenek nemzeti összetartozásunk ünnepnapjáról.

2020. Június 05. 13:23, péntek | Helyi

Pedagógusnapi köszöntés

2020. Június 05. 11:33, péntek | Helyi

Minden korosztály képviseltette magát az EFI kerékpártúráján

A Kiskunfélegyházi Egészségfejlesztési Iroda június 3-án (szerdán) kellemes biciklitúrára invitált minden sportbarátot.

2020. Június 04. 14:38, csütörtök | Helyi

Útjára indult Kiskunfélegyháza legújabb kiadványa a FÉLEGYHÁZI KALANDTÚRA

Felejthetetlen szórakozási lehetőséget nyújt kicsiknek, nagyoknak egyaránt.