2021. április 14, szerda - Tibor

2021. Április 07. 12:57, szerda | Helyi
Forrás: delmagyar.hu

Kamionnak csapódott egy autó az M5-ösön

Ketten sérültek meg, amikor személyautó csapódott egy kamionnak az M5-ös autópályán Kiskunfélegyháza határában április 7-én.

Szeged felé haladt a szlovén kamion, amikor a belső sávból érkező svéd személyautó először a belső szalagkorlátnak, majd a kamion oldalának csapódott - számolt be a szerencsétlenségről a delmagyar.hu internetes hírportál.

A gépkocsi totálkárosra tört, a benne ülő férfit és nőt a mentők kórházba szállították. A kamion sofőrje nem sérült meg, ő mintegy 100 méterre tudott csak megállni a nagy forgalom miatt.

A helyszínelés és a mentés idejére teljesen lezárták az M5-ös belső sávját, az érintett szakaszon.

(Forrás: delmagyar.hu / Képek: Donka Ferenc)