2024. június 10, hétfő - Margit

2017. December 12. 12:50, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Karácsonyi Ünnepség

Balla László alpolgármester az 5. sz. választókörzet önkormányzati képviselője Karácsonyi Ünnepséget szervez.

December 19-én (kedden) 16 órára várja a nagycsaládosokat, időseket és az egyedül élőket a Göllesz Viktor Általános Iskolában.

2024. Június 10. 07:37, hétfő | Helyi

Választás 2024 – A polgármester és a képviselők is folytathatják munkájukat

Kiskunfélegyházán a 100 százalékos feldolgozottság után a polgármester-választás során leadott érvényes szavazatok alapján a jelenlegi városvezető marad Kiskunfélegyháza első embere.

2024. Június 09. 09:25, vasárnap | Helyi

Adathalász csalókra figyelmeztet az OTP

Az OTP arra figyelmeztette ügyfeleit, hogy adathalász csalók az átutalásokra automatikusan beállított napi limit megemelésére illetve a számlájukon található összeg elutalására próbálják rávenni őket

2024. Június 09. 09:21, vasárnap | Helyi

A vasúti átjárókon való áthaladás szabályaira figyelmeztet a MÁV és a rendőrség

Élet-halál kérdése a KRESZ szabályok betartása!

2024. Június 09. 08:48, vasárnap | Helyi

Színes programokban bővelkedett a Százszorszép ovi családi délutánja

A Százszorszép Óvodában mindig kitalálnak valamit, hogy szebbé, színesebbé és boldogabbá tegyék nemcsak a gyerekek, hanem szüleik, nagyszüleik életét is.