Hírek
2021. Május 02. 11:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kegyetlen emberölést göngyölítettek fel a rendőrök - Videó

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt kell felelnie a 27 éves férfinak.
Egy 2020. július 12-én Debrecen az Erzsébet utcában történt bántalmazás miatt nyomoztak a rendőrök. Az áttörés 2021. február 4-én jött az ügyben, amikor a nyomozók beazonosítottak egy férfit és egy nőt, akiket kapcsolatba lehetett hozni a bűncselekmény elkövetésével.
A 27 éves férfi gyanúsítotti kihallgatásán részletes beismerő vallomást tett, és elmondta a rendőröknek, hogy ő bántalmazta a sértettet. Mint kiderült, vitatkozni kezdtek, ami egészen verekedésig fajult, azonban a gyanúsított a dulakodás közben földre kerülő áldozatát többször fejbe is rúgta, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe – közölte a rendőrség.
Az egyenruhások halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vették bűnügyi őrizetbe a helyi lakost és előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására, amit a Debreceni Járásbíróság 2021. február 10-én elrendelt.
A minden részletre kiterjedő nyomozás során a bűnügyesek átminősítették a cselekményt különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntettére. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték az ügyben, és a keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -