2024. május 10, péntek - Ármin

2015. Május 04. 21:18, hétfő | Helyi
Forrás: - Együtt Félegyházáért -

Kerékpárost gázoltak a Kossuth utcán

Egy félegyházi kerékpározó asszonyt gázoltak el a Kossuth és a Batthyány utca sarkán. Az áldozat feltételezhetően súlyos sérüléseket szenvedett, aki a kiérkező mentősöknek elmondta, hogy nemrég műtötték meg, így ez még súlyosbítja a baleset körülményeit.

A kerékpáros a belvárosból a vasútállomás irányába haladt, miközben az Opel Corsa balra kikanyarodott és ekkor ütötte el az áldozatot.

A balesetben valószínűsíthetően nagy szerepe volt a kerékpárút rossz kialakításának és a többi forgalom beláthatóságát – platánfa, az autók A oszlopa – akadályozó tényezőnek.

A balesetet követően a rendőrség egyből megkezdte a helyszínelést és a mentősök is elszállították a sérült nőt a kórházba.

Forrás: Együtt Kiskunfélegyházáért
A fotó illusztráció.

2024. Május 09. 09:05, csütörtök | Helyi

Kiválasztották Bács-Kiskun legjobb borait

A gyümölcsös alföldi boroké a jövő – hangzott el a szerdán tizenegyedik alkalommal megrendezett Bács-Kiskun Vármegye Bora versenyen Nemesnádudvaron.

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.

2024. Május 08. 10:22, szerda | Helyi

Nemzetközi gitárfesztivál

Lengyel Réka a Bécsi Nemzetközi Gitárfesztiválon szerepelt.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.