2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2020. Május 27. 15:00, szerda | Helyi
Forrás: Szerk.

Kerkékpártúrát szervez az EFI

A Kiskunfélegyházi Egészségfejlesztési Iroda kellemes biciklitúrára invitál mindenkit, aki szeretne kimozdulni, sportolni.

Szeretettel vár mindenkit az EFI 2020. június 3-án (szerdán) 16:15 órára az Ótemplom előtti szökőkúthoz, mely a kerékpártúra induló állomása.

A túra útvonala: Béke tér – Kőrösi út (volt Belső Iskola) – Templomhalom (Bankfalu).
A teljesítendő táv: kb. 16 km.
Gyülekezés és regisztráció: 16:15 órától az Ótemplom előtti szökőkútnál.
Szükséges felszerelés:

• Jó műszaki állapotban lévő kerékpár
  • Láthatósági mellény
  • Víz, innivaló

Részvétel saját felelősségre!

Rossz idő esetén a programváltozás jogát az iroda fenntartja!

További információ: 76/784-832

Címkék: Kerékpártúra

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.