Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2020. Május 22. 07:26, péntek | Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Két férfit halálra késeltek Budapesten egy verekedésben

Két férfit halálra késeltek Budapesten egy verekedésben

Megöltek két férfit egy verekedésben Budapest V. kerületében, a Deák Ferenc téren péntek hajnalban – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a rendőrség honlapján.

Hajnali 3 óra után értesítették a rendőrséget, hogy a Deák Ferenc téren több ember összeverekedett, és többeket megkéseltek. A rendőrök a helyszínen két embert találtak az úttesten, súlyos szúrt sebesülésekkel. Mindketten a helyszínen meghaltak – olvasható a police.hu oldalon.

A járőrök hat embert állítottak elő, a BRFK emberölés gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettesek ellen.

FRISSÍTÉS

A rendőrség péntek kora délelőtt bejelentette: az életvédelmi osztály munkatársai elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld

Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról

Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.

2026. Június 20. 12:00, szombat | Belföld

Szőlő utcai ügy - Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten

Újabb feljelentést tesz jövő héten az ügyészségen Pócs János fideszes országgyűlési képviselő a Szőlő utcai ügyben. A politikus ezt pénteki budapesti sajtótájékoztatóján közölte.

2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld

Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.

2026. Június 20. 10:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: elfogadhatatlan, hogy a közérdek helyett az autópálya-koncesszor profitja diktálja a szabályokat

Az M1-es autópályán tapasztalható torlódások mögött nemcsak a felújítások állnak: a korábbi kormány a Mészáros-Szíjj koncesszor kedvéért feloldotta az egyszerre lezárható útszakaszokra vonatkozó korlátokat.