2021. február 27, szombat - Ákos, Bátor

2018. Április 16. 22:11, hétfő | Helyi sport
Forrás: Vass Tibor

Két íjászverseny egy hétvégén

Délegyházán és Szegeden jártak a KHTK – FÉNYPÁRDUCOK ÍJÁSZ SZAKOSZTÁLY tagjai az elmúlt hétvégén.

Szombaton a Délegyházi Faluszépítő Egyesület Íjász Tagozatának örömíjász versenyén Vasné Köteles Anita és Vas Tibor képviselte a Szakosztályt. A 20 célos 3D-s, mozgó célokat felvonultató versenyen közel 180 induló volt. Vasné Köteles Anita longbow felnőtt nő kategóriában nagyszerű teljesítménnyel 1. lett, Vas Tibor szerény teljesítménye a 12. helyre volt elég.
Másnap a „Szögedi Szittyaföldön” nagy létszámú, 11 fős csapattal képviselték Kiskunfélegyházát a FÉNYPÁRDUCOK. A Szegedi Szittyák 24 célos, 3D-s vadászversenyén célonként csak két lövést adhattak le az íjászok. A jó hangulatú, igen pergő versenyen az alábbi eredmények születtek.

A FÉNYPÁRDUCOK támogatói: Integrál Zrt. , Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium, Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata

Egyéb információk: