2024. április 26, péntek - Ervin

2019. November 20. 15:24, szerda | Helyi
Forrás: bacs.katasztrofavedelem.hu

Két személyautó karambolozott az 5-ös főút

Kiskunfélegyháza és Városföld között történt a baleset.

Két személyautó karambolozott az 5-ös főúton, Kiskunfélegyháza külterületén. A balesethez a város hivatásos tűzoltói vonultak és áramtalanították a járműveket. A mentők is a helyszínen vannak. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker