2024. április 26, péntek - Ervin

2022. Május 20. 11:47, péntek | Helyi
Forrás: 24.hu

Két szirénázó rendőrautó karambolozott Kiskőrösnél

Két megkülönböztető jelzést használó rendőrautó ütközött össze az 5301-es úton, Kiskőrösnél.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint egy kisteherautót követtek a rendőrök, mert felmerült a gyanú, hogy illegális migránsok vannak benne.

A gépkocsi a rendőri jelzés ellenére sem állt meg, és Kiskőrös közelében egy Volánbusz elé is bevágott, ami vészfékezett. Az ütközés elkerülése miatt az első rendőrautó is fékezett, de az őt követő szolgálati autó a vészfékezés ellenére is belement hátulról.

A második rendőrautó motortere kigyulladt, amit a helyszínen a busz poroltójával gyorsan eloltottak. A két szolgálati autóban anyagi kár keletkezett, a busz sofőrje megsérült, rajta kívül más nem utazott a járművön.​

(Forrás: 24.hu)

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében