Hírek
2018. November 28. 10:50, szerda |
Helyi
Forrás: HIROS
Ketten súlyosan megsérültek egy karambolban Lakiteleknél

Ketten súlyosan megsérültek, amikor két személyautó ütközött a Bács-Kiskun megyei Lakiteleknél a 44-es főúton.
Kecskemét felé haladt az Opel személygépkocsi, amikor az útkereszteződésben a neki jobbról érkező Suzuki nem adott elsőbbséget és összeütköztek - közölte a HIROS internetes hírportál.
A Suzukiban utazó idős házaspár közül a férfit mentőhelikopter szállította el, még a jobb első ülésen utazó nőt mentővel szállították kórházba. Az Opelben egyedül utazó férfi nem sérült meg. A baleset miatt teljesen lezárták a 44-es főút ezen szakaszát. A helyiek azt mondták, hogy rendszeresek a balesetek ebben az útkereszteződésben.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi
Sokba kerül a reggeli száguldozás
Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.
2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi
Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat
A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.
2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi
Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon
Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.
2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi
Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén
A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.