Hírek
2017. Február 25. 08:48, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Kigyulladt egy tanya Lakiteleken

A tiszaalpári körzeti megbízottak lapáttal és vödrökben hordott vízzel oltották el a lakiteleki tanyán kigyulladt tüzet.
Egy lakiteleki férfi kért segítséget a rendőröktől 2017. február 23-án 13 óra 45 perckor, mivel a tanyája melletti üres telek lángokba borult.
Az öt perc alatt kiérkező körzeti megbízottak látták, hogy az erős szélben a telekről már a szomszéd telekre és az utcára is átterjedt a tűz. A katasztrófavédelem munkatársainak értesítése mellett azonnal megkezdték a lángok oltását a szomszédtól kapott lapátokkal és a vödrökben odahordott vízzel. A gyors intézkedés eredményre vezetett: a tűzoltók kiérkezéséig a tüzet szinte teljesen eloltották, senki sem sérült meg és anyagi kár sem keletkezett.
A tűzoltóság szakemberének helyszíni véleménye szerint a gyors beavatkozásnak köszönhetően a tűz épületet és emberi életet közvetlenül nem veszélyeztetett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 07:04, péntek | Helyi
Fedezze fel a magyar népzene és jazz különleges találkozását
A Béke-Tér Zene következő előadója Tóth Ákos tárogatóművész lesz augusztus 1-jén.
2025. Július 31. 21:33, csütörtök | Helyi
Színes nyári fesztivál Csongrádon: Körös-Toroki Napok 2025
Augusztus 1-3. között ismét megrendezik a hagyományos, családokat és fiatalokat egyaránt megmozgató fesztivált a csongrádi Körös-torok területén.
2025. Július 30. 07:08, szerda | Helyi
Emléknap Petőfi Sándor halálának évfordulóján
Kiskunfélegyházán július 31-én, csütörtökön 18 órakor lánglelkű költőnkre Petőfi Sándorra emlékezünk a Petőfi téren.
2025. Július 29. 11:54, kedd | Helyi
Rendőri segítséggel kerültek biztonságba a bajba jutott tappancsok
Bejelentés érkezett hozzánk, hogy Kecskemét egyik erdős részén – egy nem körbekerített területen – rövid pórázon tartanak kutyusokat, rossz körülmények között.