Városlista
2026. február 11, szerda - Bertold

Hírek

2013. Június 10. 14:37, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Kiskunfélegyháza nyerte el a „Tankerületek vándorkupáját”

Kiskunfélegyháza nyerte el a „Tankerületek vándorkupáját”

Lakiteleken került megrendezésre június 8-án a Tankerületek Vándorkupájáért folyó labdarúgó bajnokság

Lakiteleken került megrendezésre június 8-án a Tankerületek Vándorkupájáért folyó labdarúgó bajnokság. A versenyen Lakitelek, Kecskemét, Tiszakécske és Kiskunfélegyháza tankerületének testnevelői, edzői, labdarúgást kedvelő és művelő pedagógusai mérték össze tudásukat. Kiskunfélegyházát Balla László, Cseklye Sándor, Németh Csaba, Baráth László, Cseh Attila, Kurucz István, Mindák József, Rádi Dezső, Síber Mátyás és Mayer Tamásné képviselték.

Eredmények:
1. Kiskunfélegyháza
2. Lakitelek
3. Tiszakécske
4. Kecskemét csapata lett.

Így a Vándorkupát 1 évig a Kiskunfélegyházai Tankerület őrzi.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 10. 10:31, kedd | Helyi

Majdnem ezer gyorshajtót mértek be a vármegyében

Az elmúlt hét eseményei röviden.

2026. Február 10. 09:19, kedd | Helyi

Fokozott NAV-ellenőrzések februárban a Valentin-napi forgalom idején

A hivatal megkezdte Valentin-napi akcióját: most a virágboltok, édesség-, illatszer- és ékszerüzletek, valamint a vendéglátóhelyek számíthatnak leginkább a revizorok érkezésére.

2026. Február 08. 13:27, vasárnap | Helyi

Kedden megnyílik az M5 kunszállási csomópontja

Kunszállás történetének egyik legfontosabb közlekedésfejlesztési mérföldkövéhez érkezett: 2026. február 10-én, kedden délután ünnepélyesen megnyílik a M5-ös autópálya kunszállási csomópont.

2026. Február 05. 09:01, csütörtök | Helyi

Szegedi fővonal: baleset miatt hosszabb eljutási idő, pótlóbusz

A szegedi fővonalon a délelőtti órákban hosszabb eljutási időre kell számítani, Kecskemét és Kiskunfélegyháza között pótlóbuszok szállítják az utasokat baleseti helyszínelés miatt.