2021. április 14, szerda - Tibor

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

Ez egy komoly elismerés a kiskunfélegyházi versenyzőknek, ugyanis csak azokat hívják meg a válogatottba, akiktől a szövetség sikeres nemzetközi szereplést remél. Az idei programban a tervek szerint edzőtáborok versenyeztetési támogatás lesz és remélhetőleg egy kis felszerelésre is futja majd.

Kiskunfélegyházi triatlonosok közül korábban is voltak már válogatottak Fricska Anna és Trungel-Nagy Kolos. Mindketten bronzérmesek lettek 2020-ban Lengyelországban megrendezett OLIMPIAI REMÉNYSÉGEK VERSENYÉN. Ezen a versenyen Papp Laura futamát toronymagasan nyerve lett aranyérmes.

Gratulálunk és sikeres szereplést kívánunk!

A célban

Papp Laura átveszi az aranyérmet

A magyar különítmény Lengyelországban az Olimpiai Reménységek Versenyén

2021. Április 12. 20:56, hétfő | Helyi sport

Íjászverseny Pálmonostorán

A Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület 2021. április 10-én tartotta a Sólyompróba fantázia nevű íjász versenysorozat első megmérettetését Pálmonostorán, a Kiss tanyán.

2021. Március 08. 16:17, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes U17-es lány futsal csapat

Az elmúlt hétvégével lezárultak az U17-es futsal bajnokság küzdelmei.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).

2021. Április 14. 06:00, szerda | Belföld

Csaknem kétmillió adag Pfizer-BioNTech-vakcina érkezett eddig

Csaknem kétmillió adag Pfizer-BioNTech-vakcina érkezett eddig Magyarországra - közölte a Pfizer Gyógyszerkereskedelmi Kft. kedden az MTI-vel.