Városlista
2019. szeptember 19, csütörtök - Vilhelmina

Hírek

2019. Szeptember 10. 16:22, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Kisorsolták a polgármester-jelöltek és az önkormányzati képviselők szavazólapi sorrendjét

Kisorsolták a polgármester-jelöltek és az önkormányzati képviselők szavazólapi sorrendjét

A Helyi Választási Bizottság (HVB) ülésén kisorsolták hétfő délután (szeptember 9-én) a polgármester-jelöltek és az önkormányzati képviselők szavazólapi sorrendjét.

Polgármester-jelöltek szavazólapi sorrendje:

1. Csányi József (Nemzeti Fórum Egyesület) 2. Kolossai János (Veled a Városunkért Egyesület)

Önkormányzati képviselők szavazólapi sorrendje:

1. számú választókörzet:
1. Dr. Réczi László (Nemzeti Fórum Egyesület) 2. Nagy Lajos (Veled a Városunkért Egyesület)

2. számú választókörzet:
1. Benedek Lajos (Veled a Városunkért Egyesület) 2. Bense Zoltán (Nemzeti Fórum Egyesület)

3. számú választókörzet:
1. Gyenes Attila (Nemzeti Fórum Egyesület) 2. Kollár László (Veled a Városunkért Egyesület)

4. számú választókörzet
1. Szamosi Endre (Nemzeti Fórum Egyesület) 2. Eszik Bence (Veled a Városunkért Egyesület)

5. számú választókörzet
1. Balla László (Nemzeti Fórum Egyesület) 2. Csőke Ákos (független jelölt) 3. Szládik József (Veled a Városunkért Egyesület)

6. számú választókörzet
1. Kis-Szeniczey Kálmán (Veled a Városunkért Egyesület) 2. Szabó József (Nemzeti Fórum Egyesület)

7. számú választókörzet
1. Németi Hajnalka Erzsébet (Veled a Városunkért Egyesület) 2. Horváth Gábor (Nemzeti Fórum Egyesület) 3. Lőrincz Tibor (független jelölt)

8. számú választókörzet
1. Dr. Ónodi Izabella (Nemzeti Fórum Egyesület) 2. Nagy Blanka Réka (Veled a Városunkért Egyesület)

9. számú választókörzet
1. Horváth Tamás Norbert (Veled a Városunkért Egyesület) 2. Dr. Kiss Ákos Csaba (Nemzeti Fórum Egyesület)

10. számú választókörzet
1. Ván Jenő (Nemzeti Fórum Egyesület) 2. Molnár László (Veled a Városunkért Egyesület)

Nemzetiségi Önkormányzat képviselőinek sorrendje:
1. Mészáros Józsefné (Roma FIROSZ)
2. Miklós Pálma Éva (Roma FIROSZ)
3. Balog Vanessza (Roma Lungo Drom)
4. Kertész Csaba (Roma FIROSZ)
5. Buza Ferenc János (Roma CÖCE)
6. Csenki Gábor (Roma Lungo Drom)
7. Babos Csaba (Roma FIROSZ)
8. Szendi Zoltánné (Roma Lungo Drom)
9. Buza Flórián (Roma CÖCE)
10. Bodor Katalin Terézia (Roma FIROSZ)
11. Buza Ferenc Jánosné (Roma CÖCE)
12. Szabó Elisabeth (Roma CÖCE)
13. Rakovszki Zsolt (Roma Lungo Drom)
14. Dr. Azúr Magdolna (Roma Lungo Drom)
15. Kollár Hermina (Roma CÖCE)

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2019. Szeptember 19. 11:48, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

2019. Szeptember 19. 09:00, csütörtök | Helyi

Káprázatos látvány tárult természetjáróink szeme elé hétvégén

A Kiskun Természetbarát Sportegyesület háromnapos túrára invitálta tagjait szeptember 13-14-15-én.

2019. Szeptember 19. 08:00, csütörtök | Helyi

Idősek világnapja

Szeptember 30-án, hétfőn 15 órakor rendezik meg az Idősek világnapja ünnepséget a Móra Ferenc Művelődési Központ dísztermében.

2019. Szeptember 18. 16:13, szerda | Helyi

A gondolatok és érzelmek egészségi állapotunkra gyakorolt hatása

E témában tart előadást Balogh Béla Kiskunfélegyházán október 3-án, 18 órai kezdettel a Móra Ferenc Művelődési Központban.