2024. június 16, vasárnap - Jusztin

2016. Március 20. 13:00, vasárnap | Helyi
Forrás: hvg

Kiszivárgott: ilyen lesz az új sportos esztergomi Suzuki

Egy kereskedői konferencián mutatták be a képeket, ami rögtön fel is került a netre.

Az év végén, de legkésőbb 2017 elején hivatalosan is bemutatkozik majd az Esztergomban gyártott új Suzuki Swift, néhány fotó azonban már idő előtt napvilágot látott. A jelek szerint ugyan külsőre nem sok minden változik a kocsin, belülről azonban nagyon is megújul.

Az Autoexpress által kiszúrt képeken jól látszik a jellegzetes Swift-forma. A kocsi új fényszórókat kapott, a ködlámpa körül pedig egy jelentős méretű légbeömlőt. Az ötajtós modellen a hátsó ajtók kilincseit elrejtették, így kölcsönözve sportosabb megjelenést az autónak.

Ha az eddigi híresztelések igazak, akkor a Swift belépő szintű modelljét egy 1 literes benzinmotorral látják el, a Swift Sport pedig 1,4 literes benzinmotorral érkezik, amihez egy hatfokozatú sebességváltó társul.

2024. Június 13. 11:18, csütörtök | Helyi

Lakóház gyulladt ki Kiskunfélegyházán

A Pintér dűlő közelében égő épülethez a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók vonultak.

2024. Június 13. 10:35, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Június 12. 13:07, szerda | Helyi

Csányi József polgármester kihirdette a választás hivatalos eredményét

2024. június 9-én helyhatósági választásokat tartottak illetve ugyanezen időpontban az európai parlamenti listákra is lehetett szavazni.

2024. Június 12. 08:14, szerda | Helyi

Külföldi nyaralásból ezért ne hozz haza növényeket

Az Európai Unión kívüli nyaralásból soha ne hozz haza növényeket, virágokat, magokat, gyümölcsöket vagy zöldségeket