Hírek
2020. Február 06. 09:16, csütörtök |
Helyi
Forrás: Adrienn
Kitettek magukért a Tupperware Főzőklub háziasszonyai
A Tupperware Főzőklub február 5-én tartotta soron következő foglalkozását a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.
A vidám hangulatú rendezvényre számos érdeklődő ellátogatott. A klubtagok finomabbnál-finomabb ételeket készítettek el a Tupperware termékcsalád segítségével, hogy aztán azokat végigkóstolva megosszák egymással receptjeiket.
Ezúttal az alábbi ételek kerültek asztalra:
- Burgonyachipsbe töltött surimi saláta (ráksaláta)
- Póréhagymás, virslis pite (Ultra-Pro edényben elkészítve)
- Gyors túrófánk (Tupperware wokban sütve, a tésztát pedig szilikon keverők segítségével előkészítve)
- Tejfölös pita (Tupperware serpenyőben sütve)
- Zebra szelet
- Diós kalács (Ultra-Pro edényben készítve)
A finomságok az utolsó morzsáig elfogytak és a vidám farsangi hangulatról nem csak a terítékre kerülő fánk gondoskodott.
A legközelebbi foglalkozás március 4-én lesz, melyre minden érdeklődőt szeretettel vár a főzőklub házigazdája Drozdikné Jutka a Móra Ferenc Művelődési Központba.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 12:10, péntek | Helyi
Tripla kezek, tripla lábak, tripla öröm Anyának és Apának
2025. június 16-a rendkívüli nap volt a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórházban, ugyanis természetes úton fogant hármasikrek világrajövetelében segédkezhettek orvosaink, szülésznőink, ápolóink és egyéb szakembereink.
2025. Július 25. 07:13, péntek | Helyi
Őrült bulira készül Csongrád: el sem hinnéd, kik jönnek idén a Körös-Torokba
Augusztus 1–3. között várja az érdeklődőket a csongrádi fesztivál. Négy színpadon harminc fellépővel készülnek az idei KTN-re.
2025. Július 25. 07:10, péntek | Helyi
Pénteken még napos, szombattól egyre felhősebb, esősebb idő várható
Pénteken és szombaton napközben még meleg időre és sok napsütésre, szombat éjszakától azonban egyre többfelé esőre, záporra és zivatarra, valamint lehűlésre számíthatunk a hétvégén
2025. Július 25. 05:23, péntek | Helyi
Összefogás a cicamentőkért!
Ma (július 25-én) 11-21 óráig a London busz újra nyitásának 1 éves évfordulója alkalmából az egész napi bevételt felajánlják a Kiskunfélegyházi cicamentők javára!