2024. április 29, hétfő - Péter

2013. Október 31. 11:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Kivágják a veszélyes fákat a Lisznyai utcában

Tavasszal kezdődik el a házakat veszélyeztető fák kivágása a Lisznyai utcában.

Tavasszal kezdődik el a házakat veszélyeztető fák kivágása a Lisznyai utcában. A lakók, Kapus Krisztián polgármester, a körzet önkormányzati képviselője által összehívott egyeztető megbeszélésen egyhangúan támogatták az erdőrészlet kivágását.

Az épületeket veszélyeztető fákra a lakók hívták fel az illetékesek figyelmét. Barczikai Gábor, a városüzemeltetési csoport munkatársa elsőként a fák lecsonkolását kezdeményezte az áramszolgáltatónál, ám a DÉMÁSZ Zrt. ezt nem tudta felvállalni. Ezt követően a szakhatóságot kereste fel a hivatal. Az erdészet a teljes erdősáv kivágását támogatta. A helyzet ismeretében Kapus Krisztián polgármester, a körzet önkormányzati képviselője egyeztető megbeszélésre invitálta október 30-án a Lisznyai utca lakóit, aki egyetértettek az erdőrészlet kivágásával. A munkálatok jövő év tavaszán kezdődnek el.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból