Hírek
2015. Augusztus 04. 16:29, kedd |
Helyi
Forrás: Bács-Kiskun megyei Kormányhivatal
Költözik a Fogyasztóvédelmi Hatóság
A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Műszaki Engedélyezési és Fogyasztóvédelmi Főosztály Fogyasztóvédelmi Osztálya a jelenlegi 6000 Kecskemét, Klapka utca 34. szám alatti ingatlanból átköltözik
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Műszaki Engedélyezési és Fogyasztóvédelmi Főosztály Fogyasztóvédelmi Osztálya a jelenlegi 6000 Kecskemét, Klapka utca 34. szám alatti ingatlanból átköltözik a 6000 Kecskemét, Szent István körút 19/A. sz. alatti épületbe.
A Fogyasztóvédelmi Osztály telefonos elérhetősége 2015. augusztus 5. napjától a (+36 76) 795-710 számra változik.
A Fogyasztóvédelmi Osztály elektronikus levelezési címe változatlanul
http://fogyved_daf_kecskemet@nfh.hu.
A Hatósági Tanácsadó Iroda és Rezsipont a jövőben a
6000 Kecskemét, Szent István körút 19A
szám alatt kereshető fel személyesen, az eddig megszokott ügyfélfogadási rend szerint:
hétfőtől csütörtökig 800 - 1600
pénteken 800 - 1400
között.
Az átköltözés ideje alatt a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Műszaki Engedélyezési és Fogyasztóvédelmi Főosztály Fogyasztóvédelmi Osztály telefonon átmenetileg nem elérhető.
Megértésüket köszönjük!
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.
2025. Október 30. 15:23, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Október 30. 09:59, csütörtök | Helyi
A kiskunfélegyházi rendőrök elektromos roller tolvajt keresnek
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozói az állampolgárok segítségét kérik egy lopás ügyében.
2025. Október 30. 08:27, csütörtök | Helyi
Igazoltatásból dílerfogás Kiskunfélegyházán
Fiatalok utaztak abban az autóban, amelyet a rendőrök megállítottak – az egyik utasnál jelentős mennyiségű kábítószert találtak.
