Hírek
2017. November 29. 16:58, szerda |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
Köszöntik a nagycsaládosokat és a legifjabb félegyháziakat

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata az idén is megrendezi karácsonyi ünnepségét, amelyre szeretettel meghívja a város nagycsaládosait, valamint a 2017. évben született gyermekeket és azok családját.
Az ünnepség várható időpontja: 2017. december 13. (szerda) 15 óra
Helyszíne:Móra Ferenc Művelődési Központ.
Fotó: 2016. évi archív
Fontos tudni, hogy a nagycsaládos és újszülött támogatás megítélését megelőző eljárás kérelemre indul, amelyhez nyomtatvány elérhető és benyújtható a polgármesteri hivatal Szociális és Közfoglalkoztatási Osztály Szociális Csoportjánál, legkésőbb november 30-áig. A határidő elmulasztása jogvesztő.
Felhívják a szülők figyelmét, hogy a rendezvénytől függetlenül a nagycsaládosok, illetve az újszülöttek vásárlási utalványát a polgármesteri hivatal aulájában működő ügyfélszolgálati pultnál vehetik át személyesen, személyi okmányokkal, vagy meghatalmazott útján, december 13-ától 20-áig. A támogatás összege családonként, illetve újszülöttenként 5000 forint, amelyet az önkormányzat vásárlási utalvány formájában nyújt.
Tisztelettel: Csányi József polgármester
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi
Sokba kerül a reggeli száguldozás
Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.
2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi
Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat
A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.
2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi
Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon
Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.
2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi
Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén
A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.