Hírek
2018. Január 01. 08:11, hétfő |
Helyi
Forrás: Adrienn
Koszorúzással és irodalmi délelőttel tisztelegtek nemzetünk hősének emléke előtt

Petőfi Sándor születésének 195. évfordulójának tiszteletére koszorúzással egybekötött ünnepséget rendeztek.
A megemlékezés a Petőfi Sándor Emlékháznál kezdődött, ahol városunk elöljárói, a pártok és a városunk közintézményeinek képviseletében megjelentek elhelyezték tiszteletük koszorúit.
Ezt követően a Petőfi Sándor Városi könyvtárban Kállainé Vereb Mária majd Csányi József polgármester köszöntötte az egybegyűlteket.
A továbbiakban az ünnepség részeként megrendezett irodalmi délelőttön a felhőtlen szórakozásról Sirkó László színművész gondoskodott.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 14:11, szerda | Helyi
Koppányok Versenyben
Vannak íjászok, akiknek az íjászat a hagyományőrzés egyik formája. Vannak íjászok, akiket az íjászat, mint sport ragadott magával, és szeretik az íjászat adta kihívásokat.
2025. Április 30. 14:08, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.