2024. május 9, csütörtök - Gergely

2013. Április 29. 17:40, hétfő | Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny

Küldöttgyűlés a Nyugdíjas Klubok Egyesületénél

Évi rendes küldöttgyűlését tartotta április 29-én a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete. A városban működő 14 nyugdíjas klubot tömörítő egyesület küldöttgyűlése Juhász István egyesületi elnök 2012-es évi beszámolójával kezdődött. Beszélt az egyesületi tagok önkéntes munkájáról, és a jövő évi tervekről is.

A küldöttgyűlés vendégeként Kapus Krisztián polgármester megköszönte azt a sokirányú munkát, amellyel a nyugdíjasok segítik a város életét. Balla László alpolgármester reményét fejezte ki, hogy a jövő évtől – a város adósságállományának csökkenése miatt – több civil szervezetet tud a képviselőtestület támogatni. Dr. Garai István Levente országgyűlési képviselő azt a példaértékű lokálpatriotizmust említette, amellyel Kiskunfélegyháza tekintélyét emelik az országban.
A küldöttgyűlés hozzászólásokkal és határozathozatallal ért véget.

2024. Május 09. 13:30, csütörtök | Bulvár

Teniszpálya alatt találták meg a ferencesek 500 éve eltűnt templomát Visegrádon

A Zsigmond király idején épült Szűz Mária templom romjait találták meg egy teniszpálya alatt, a visegrádi műemlékegyüttes újjászületését megelőző régészeti feltárás során.

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Életmód

Művészetek Völgye - Csaknem háromezer program az idei fesztiválon

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen

Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen az országba - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki Kormányinfón, Budapesten.

2024. Május 09. 09:43, csütörtök | Sport

Konferencia Liga: Elsőként a Fiorentina jutott döntőbe